- Godziny dzwonków
- Dowozy i odwozy
- Psycholog - godziny pracy
- Pedagog - godziny pracy
- Zajęcia dodatkowe
- Wewnętrzna procedura bezpieczeństwa zwrotu zbiorów bibliotecznych Szkoły Podstawowej im. Leopolda Staffa we Włynkówku w trakcie pandemii koronawirusa COVID-19
- Wewnętrzna procedura bezpieczeństwa obowiązująca na terenie Szkoły Podstawowej im. Leopolda Staffa we Włynkówku w okresie organizowania zajęć opiekuńczych w oddziałach przedszkolnych w trakcie pandemii koronawirusa COVID-19
- WEWNĘTRZNA PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ WE WŁYNKÓWKU W OKRESIE ORGANIZOWANIA ZAJĘĆ WYCHOWAWCZO - OPIEKUŃCZYCH Z ELEMENTAMI ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH DLA KLAS I - III W TRAKCIE TRWANIA PANDEMII KORONAWIRUSA COVID-19
- WEWNĘTRZNA PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ WE WŁYNKÓWKU W OKRESIE ORGANIZOWANIA KONSULTACJI DLA UCZNIÓW KLASY VIII W TRAKCIE TRWANIA PANDEMII KORONAWIRUSA COVID-19
- WEWNĘTRZNA PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ WE WŁYNKÓWKU W OKRESIE ORGANIZOWANIA KONSULTACJI DLA UCZNIÓW KLAS IV - VII W TRAKCIE TRWANIA PANDEMII KORONAWIRUSA COVID-19
- WEWNĘTRZNA PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ WE WŁYNKÓWKU W OKRESIE ORGANIZOWANIA POZALEKCYJNYCH ZAJĘĆ SPORTOWYCH DLA UCZNIÓW KLAS IV - VIII W TRAKCIE TRWANIA PANDEMII KORONAWIRUSA COVID-19
- WEWNĘTRZNA PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ WE WŁYNKÓWKU W OKRESIE ORGANIZOWANIA ZAJĘĆ REWALIDACYJNYCH I ZAJĘĆ WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU (WWR) W TRAKCIE TRWANIA PANDEMII KORONAWIRUSA COVID-19
Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2023/2024
Nazwisko i imię nauczyciela
Nazwa zajęć
Termin zajęć/ sala
Janus Anna
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki
poniedziałek 12:45-13:30
s.31
klasa 6a
piątek 8:00-8:45
świetlica wiejska
klasa 5a
Kopeć Bernadeta
trening lekkoatletyczny klasy 4-6
gry zespołowe kl. 5-6poniedziałek 14.35
sala gimnastyczna
poniedziałek 15.25 - 16.10
sala gimnastyczna
Kurzyniec – Sadowska Marta
zajęcia pozalekcyjne z języka angielskiego dla uczniów z klasy 2b i 3b (zamiennie co 2 tygodnie)
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów z klasy 5a i 6a (zamiennie co 2 tygodnie)
poniedziałek 12.45-13.30
sala 20
poniedziałek 14.35-15.20
sala 20
Michalak Kamila
zajęcia przyrodniczo – plastyczne
dla kl.3a
zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl.3b
zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl.3a
środa 13.40-14.25
s.10
poniedziałek 13.40-14.25
s.10
środa 8.00-8.45
sala logopedyczna
Mierzejewska – Czyżyk Dorota
zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze klasa 2b
zajęcia kreatywno-twórcze (plastyczne)
zajęcia dydaktyczno -wyrównawczeklasa 2a
poniedziałek 13:40-14:25
sala niebieska PP2
środa 14:25- 15:20
sala niebieska PP2
czwartek 12:45- 13:30
sala logopedyczna
Oleś Katarzyna
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematykiklasa 5b
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematykiklasa 4a/4b
wtorek 13:40 - 14:25
s.30
czwartek 13:40 - 14:25
s.22
Pawlak Edyta
zajęcia rozwijające kreatywność
środa 13:40 – 14:25
PP1
Rucińska Elżbieta
zajęcia rozwijające kreatywność
czwartek
godz. 8:55- 9:40
świetlica wiejska
Siemion Dagmara
SPOKOMATMA-
koło matematyczne
dla klas 2
wtorek 13:40-14:25
Sienkiewicz Maja
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
z języka polskiego
dla klasy 6b
środa 8:00 – 8:45
s.22
Stefaniuk Monika
zajęcia gimnastyczne średniaki
piątek 14.30
sala żółta
Sujka Adam
SKS
dla klas młodszych 2-5
Unihokej
dla klas starszych -5-8wtorek 14.30 - 15.30
sala gimnastyczna
środa 14.30 - 16.00
sala gimnastyczna
Wicher Anna
zajęcia rozwijające kreatywność
środa 12:45 – 13:30
s.32
Wierzchnicki Maciej
koło historyczne
poniedziałek, 9 h lekcyjna
sala nr 22
Zawadzka Justyna
koło plastyczne „Mały artysta”
średniaki
czwartek
godz.14:15-14:45
sala żółta
Zielińska Danuta
koło szachowe
dla uczniów 1-4 klas
czwartek 13:40 - 14:25
sala PP2