• FINALISTKA ETAPU WOJEWÓDZKIEGO POMORSKIEJ LIGI ZADANIOWEJ "ZDOLNI Z POMORZA" - KOMPETENCJE SPOŁECZNE

Miło nam poinformować, że Nadia Hulecka uczennica klasy VIII a uzyskała tytuł Finalistki etapu wojewódzkiego Pomorskiej Ligi Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” z kompetencji społecznych. Celem konkursu jest wspieranie
            i rozwijanie umiejętności najzdolniejszych uczniów województwa pomorskiego. Jest to duży sukces uczennicy i odzwierciedlenie włożonej pracy
            i wysiłku. Gratulujemy Nadii osiągniętego wyniku
            i życzymy dalszych sukcesów! Brawo Nadia!

• APEL Z OKAZJI 232 ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

• Dnia 28 kwietnia 2023 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Podczas apelu przybliżono okoliczności uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz przypomniano, dlaczego jest to tak ważny dzień dla naszego kraju. Uroczystość wzbogaciły wiersze, a także pieśni o tematyce patriotycznej w wykonaniu szkolnego chóru, a jej powagę podkreśliły galowe stroje, barwy narodowe i przygotowana dekoracja. Uroczystość była dla społeczności szkolnej lekcją historii i patriotyzmu.