• LENA - LAUREATKA KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Z nieukrywaną radością pragniemy poinformować, że uczennica klasy IV b Lena Majerska zajęła I miejsce i uzyskała tytuł Laureata w IV Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym ,,A to Polska właśnie – Polak w obiektywie”. W tegorocznej edycji wzięło udział 73 uczestników z województwa pomorskiego. Prace uczniów prezentowały bardzo wysoki poziom. Sukces tym bardziej cieszy, że uczennica naszej szkoły zajęła najwyższe miejsce. Brawo Lenka! Serdeczne gratulacje!

• SUKCES NADII HULECKEJ

• Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennica klasy VIII Nadia Hulecka została Finalistką etapu ponadwojewódzkiego XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej". Uczennica wykazała się bardzo dużą wiedzą z historii, a przede wszystkim znajomością militariów i dziejami wojskowości. Sukces Nadii jest wynikiem pasji i pracowitości.

W dniu 19 maja br. w Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni odbyła się gala podsumowująca XXVIII edycję Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość
            i granice Rzeczypospolitej".
             Pomorski Kurator Oświaty Pani Małgorzata Bielang wręczyła wyróżnionym uczniom zaświadczenia oraz uhonorowała ich listem gratulacyjnym. Nagrodzeni otrzymali również upominki ufundowane przez Wojewodę Pomorskiego Pana Dariusza Drelicha, Pomorskiego Kuratora Oświaty Panią Małgorzatę Bielang oraz Starostę Gdańskiego Pana Mariana Cichonia.        Brawo Nadia! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Serdeczne gratulacje
            i podziękowania dla Rodziców za wsparcie